5 pomysłów na dzień kobiet. Co dać osobie, która ma niemal wszystko? Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 08 marca 2019 09:46

5 pomysłów na dzień kobiet. Co dać osobie, która ma niemal wszystko?

Dzień kobiet zwiastuje nadejście wiosny. Kwiaciarnie przeżywają jeszcze większe oblężenie niż w walentynki. Mężczyźni stają przed ciężkim zadaniem znalezienia prezentu, ale co kupić osobie, która niczego w sumie nie potrzebuje?


Każdy ten dzień świętuje inaczej, jedni stawiają na duże prezenty, inni na upominki, które pokażą, że myśleli o tym co sprawi obdarowywanej osobie przyjemność. Warto pamiętać o tym, że każda z pań jest inna i ma swój styl, do którego trzeba się dopasować.

Kosmetyki

Z jednej strony wszyscy wiedzą, że kupno gotowego zestawu kosmetyków nie jest dobrym pomysłem, ale jeśli odpowiednio do tego podejdziemy to możemy sprawić drugiej osobie dużo przyjemności. Warto sprawdzić, jakie kosmetyki naturalne oferują dostępne dla nas firmy i dobrać działanie produktów oraz zapach specjalnie dla obdarowywanej osoby. Kosmetyki tworzone na bazie naturalnych składników stają się ostatnio coraz bardziej popularne zarówno ze względu ich świetnego działania, ale także ponieważ nie mają na środowisko negatywnego wpływu.

Biżuteria i dodatki

Duże kolczyki, delikatne naszyjniki, ciepłe złoto – szczególnie pasujące na letnie miesiące to strzały w dziesiątkę. Na salony i do mody ulicznej wracają perły, te prawdziwe i sztuczne, które zawojują ulice. Jeśli nie chcesz aż tak ryzykować, możesz postawić na małą torebkę lub „nerkę”. Wiele firm oferuje personalizowanie tych produktów, więc możesz na niej wytłoczyć coś spersonalizowanego. Każda z tych rzeczy cieszy, a teraz na dodatki uzupełniające stylizację zwraca się więcej uwagi niż w ostatnich latach.

Warsztaty

Znasz pasje osoby, którą chcesz obdarować? Może uwielbia fotografię lub gotowanie? Sprawdź, gdzie organizowane są warsztaty powiązane z tematyką, która byłby interesująca. Jeśli nic z oczywistych rzeczy nie trafi w jej gust – myśl nieszablonowo. W ostatnim czasie pojawiło się dużo zajęć z tematyki tapicerowania, stolarstwa, tworzenia kompozycji zapachowych, ceramiki, czy jogi. Może o którychś z nich coś wspominała? Na pewno jedna z propozycji jej się spodoba i będzie mogła spróbować czegoś nowego.

Masaż – chwila zapomnienia

Każdy z nas jest bardziej lub mniej zestresowany i potrzebuje chwili dla siebie, którą trudno jest znaleźć w codziennym pędzie. Dobry masaż to przyjemność zarówno dla ciała jak i ducha, a doceniona zostanie przez każdą kobietę potrzebującą oddechu.

Ucieknijcie od rzeczywistości

Dzień kobiet przypada w tym roku w piątek, a to zazwyczaj wystarczający dobry powód, aby zorganizować wyjazd na weekend. Chociaż już nie uda się złapać biletów lotniczych na promocji to warto zwiedzić polskie miasta. Wyskoczyć na kilka dni do Sopotu i przejść się po pustym Molo, czy zobaczyć Kraków jeszcze przed wakacyjnym szturmem turystów i odkryć Kazimierz – dzielnicę, którą wypełniają klimatyczne restauracje, kawiarnie i pracownie. Najlepiej wtedy zatrzymać się w hotelu nieopodal Rynku Głównego, z którego wszędzie jest blisko. Idealnym rozwiązaniem będzie Mercure Kraków Stare Miasto, którego nowoczesny design miesza się z elementami historycznymi i od progu wprowadza w wyjątkowy nastrój. Jeśli jesteście fanami aktywności fizycznej to zatrzymajcie się w Novotelu Kraków Centrum, albo Novotelu Kraków City West, w nich czekają baseny, siłownie oraz strefy wellness. Pamiętajcie, że z Krakowa jest bardzo blisko do Jury Krakowsko-Częstochowskiej, która jest idealnym miejscem na piesze i rowerowe wycieczki. Może są w Polsce miasta, które od dawna chodzą wam po głowie, a nie mieliście czasu ich odwiedzić?

/źródlo - /