Prezent na 40 urodziny – jaki wybrać? Drukuj Email
Wpisany przez W.P.   
niedziela, 20 stycznia 2019 17:12

Prezent na 40 urodziny – jaki wybrać?

Czterdzieste urodziny to wspaniała okazja, aby zorganizować przyjęcie dla rodziny i znajomych. Zaproszeni na taką imprezę goście często jednak mają jeden problem – nie wiedzą, jaki prezent będzie najlepszy. Przygotowaliśmy kilka podpowiedzi. Zachęcamy do lektury!

Trafione upominki

Choć oferty sklepów są rozbudowane, często znalezienie idealnego prezentu okazuje się być bardzo trudne. Zazwyczaj sami nie wiemy czego tak naprawdę szukamy, a to sprawia, że nasze zakupy trwają w nieskończoność. Podpowiadamy więc jakie są najbardziej popularne urodzinowe drobiazgi – skupimy się jednak na upominkach humorem.

  1. Urodzinowy fartuszek – kolorowy, z przyjemnej tkaniny i z fajnym napisem, nie tylko sprawdzi się podczas prac kuchenny, ale przede wszystkim będzie wspaniałą pamiątką. Na fartuszku może znajdować się na przykład napis Sexy 40–lataka, Branie zaczyna się po 40 i inne.
  2. Skarbonka – każdy wiek jest dobry, by spełniać marzenia, a często, aby spełnić marzenie najpierw należy odłożyć konkretną sumę pieniędzy – skarbona jest więc niezbędna. Dostępne są specjalne skarbonki na 40 urodziny. Na skarbonce, oprócz pięknej 40, może znajdować się fajne hasło, na przykład 40 – super wiek na spełnienie marzeń, wszelka pomoc mile widziana lub 40 – super wiek na spełnianie marzeń, bo warto je mieć i warto na nie zbierać
  3. Piersiówka – zgrabna i elegancka piersiówka z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę i pamiątką na długie lata. Oczywiście na takiej piersiówce musi znajdować się duża, wyraźna 40, dzięki temu solenizant nawet po latach będzie pamiętaj, że ów upominek otrzymał z okazji 40 urodzin.
  4. Dyplom – któż z nas nie lubi otrzymywać dyplomów? W końcu to wspaniałe wyróżnienie. Dyplom z okazji ukończenia 40 lat możemy podarować solenizantowi. Na dyplomie obowiązkowo powinny znaleźć się życzenia, najlepiej z lekką nutą humoru, na przykład:

Na czterdziestkę przyszła pora i nie trzeba Ci doktora,

Tyś jest dalej piękna, młoda…

5. Konserwa 40-latka – panom, którzy lubią prezenty "z jajem" i mają duże poczucie humoru możemy sprezentować konserwę. W konserwie znajdują się:

  • karnet na lodzika
  • kajdanki z futerkiem
  • prezerwatywa macho
  • kieliszek do wódeczki
  • długopis z grawerem

Na koniec

Oczywiście przy wyborze prezentu w szczególności powinniśmy kierować się preferencjami solenizanta. W końcu nasz upominek powinien sprawić mu radość, a nie wprawić go z zakłopotanie. Koniecznie o tym pamiętajmy! Udanych zakupów prezentów na 40 urodziny, życzy sklepzupominkami.com.pl!

Poprawiony: niedziela, 20 stycznia 2019 17:19