Jak go uwieść, rozkochać i zatrzymać? Drukuj Email
Wpisany przez W.P.   
środa, 19 lipca 2017 13:38

Jak go uwieść, rozkochać i zatrzymać?

Poradnik krok po krokuKażda singielka zadaje sobie te pytania - jak go uwieść, rozkochać i zatrzymać przy sobie? Jak się okazuje flirtowanie nie każdej z nas przychodzi z łatwością. Czasami nie wystarczy się uśmiechnąć, by ten cudowny mężczyzna do Ciebie podszedł. Podam Ci kilka sposobów na to, jak go do siebie przekonać.

Chcesz go uwieść? Pokaż mu to! On musi poczuć się w Twoich oczach atrakcyjny, wtedy będzie już tylko z górki.

Wybierasz się w miejsce, gdzie możesz go spotkać? Nie zmarnuj tego. Zanim zaczniesz działać spędź kilka chwil przed lustrem. Zadbaj o siebie, zrób delikatny makijaż, który podkreśli Twoje atuty, ubierz się atrakcyjnie i pociągająco. Musisz czuć się bosko i pięknie. Takie poczucie da Ci dobre samopoczucie i już na wstępnie stawia Cię na wygranej pozycji. Z doświadczenia wiem, że pozytywne myślenie przyciąga pozytywne wydarzenia, a mężczyźni lubią kobiety z energią. Kolejnym krokiem do sukcesu będzie - spojrzenie i uśmiech. Jeżeli jesteś odważna to nie będzie to dla Ciebie problemem. Natomiast jeśli jego wzrok Cię onieśmiela spróbuj się przełamać. Pamiętaj, że faceci widzą moment, w którym kobieta jest speszona. Dzięki temu możesz wpaść mu w oko. Dodaj do tego naturalny delikatny uśmiech i patrz mu w oczy - powtórz to kilka razy, żeby wiedział, że go zaczepiasz. Jeśli mu się spodobasz na pewno do Ciebie podejdzie - to będzie idealna okazja do poznania się. Nie zapomnij o wymianie numerami telefonów.

Jeżeli jednak nie podszedł to przejmij inicjatywę, przecież nic nie tracisz. Zagadaj do niego - jeżeli pogawędka się uda będziesz z siebie bardzo zadowolona, a on zobaczy w Tobie pewną siebie kobietę. - mówi ekspert Anna Kowalczyk z serwisu Twoja Intymność

Udało się! Jest Tobą zainteresowany. Co powinnaś robić dalej, aby jego zainteresowanie Tobą nie malało, a wzrastało?

Spodobałaś mu się bo jesteś dla niego atrakcyjna fizycznie. Wiem, że kobiety, które potrafią o siebie zadbać (ćwiczą, tańczą, uprawiają ciekawe sporty, dbają o swoje zdrowie i wygląd) mają większe powodzenie u mężczyzn. Dzieje się tak ponieważ, mężczyźni podświadomie szukają zdrowych kobiet - takich z zadbanym ciałem, białym uśmiechem i lśniącymi włosami. Jak widać, dbanie o siebie sprzyja nie tylko naszemu organizmowi, ale także zdobywaniu męskich serc. W każdym związku ważny jest szacunek i zainteresowanie drugą osobą. Pokaż, że interesują Cię jego pasje, pozwól mu o nich opowiadać. Może dzięki temu sama zainteresujesz się podróżami, kuchnią, motoryzacją czy techniką. Szanuj jego zdanie i jego wolny czas. Wiem, że będziesz chciała spędzać z nim każdą wolną chwile (te początki są takie pełne magii!), ale daj mu czas na jego prywatne sprawy. Okazuj mu zainteresowanie, sugeruj, że chciałabyś go zobaczyć. Takie zachowanie sprawi, że poczuje się dzięki Tobie bardzo wyjątkowo.

Jego zainteresowanie Tobą nie zmalało i tworzycie już parę. Jak musisz się zachowywać, aby zatrzymać go przy sobie?

Jeżeli jest z Tobą to na pewno chce z Tobą być. Podobasz mu się nie tylko fizycznie, ale podoba mu się to jaka jesteś przy nim. Eksperci radzą - jeżeli związek ma przetrwać, musi być w nim zaufanie, szczerość i wspólne chęci. Nie zrażaj go do siebie, nie szantażuj, nie obrażaj się o byle co! Wiemy dokładnie, że z igły potrafimy zrobić widły. Pamiętaj, aby dać mu i sobie trochę wolności. Związek to nie więzienie i nie możemy pilnować facetów, jak małych dzieci - choć często tak się zachowują. Wymagaj zarówno od niego, jak i od siebie. Każdą sprzeczkę wyjaśnijcie, gdy emocje opadną. Przyznawaj się do winy, jeżeli faktycznie jesteś winna. Związek wymaga cierpliwości i poświęceń - chyba każda kobieta się z tym zgodzi.