Skarby damskiej torebki... Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
piątek, 03 czerwca 2016 09:47

Skarby damskiej torebki, czyli pokaż kotku, co masz w środku


Nieodłączny atrybut każdej kobiety. Ze zwykłego dodatku awansowała do rangi fenomenu i obiektu pożądania. Sportowa albo klasyczna, mała czy duża, ekologiczna, a może skórkowa? Nie ważne, jaka jest. Ważne, co ma w środku! Każda damska torebka skrywa prawdziwe skarby. Oto najważniejsze z nich!

Lakier do paznokci
Absolutny must have. Ratuje, kiedy w rajstopach „puściło oczko” i jeśli najnowsza generacja lakieru okazuje się zupełnym kitem. Przezorny zawsze zabezpieczony, dlatego w damskiej torebce najczęściej można znaleźć co najmniej dwa lakiery do paznokci oraz małą kosmetyczkę z podkładem, tuszem do rzęs i spinką do włosów.
Czerwona szminka
Jak najszybciej odświeżyć swój look przed niespodziewanym spotkaniem z jednym z najprzystojniejszych facetów w mieście? Oczywiście! Czerwoną szminką! Na wszelki wypadek w damskiej torebce można znaleźć też pomadkę nawilżającą i błyszczyk powiększający usta. A żeby oczarować mężczyznę marzeń przydadzą się jeszcze perfumy i odświeżacz do ust.
Środki higieniczne
Sytuacje awaryjne się zdarzają, nawet jeśli cykl należy do regularnych, to nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba będzie uratować przyjaciółkę. Dlatego w damskiej torebce zawsze można znaleźć tampony, podpaski i wkładki higieniczne. Wiadomo, że chusteczki, żel antybakteryjny i tabletki przeciwbólowe też są niezbędne.
Małe co nieco
Współczesna kobieta sukcesu zazwyczaj nie ma zbyt wiele czasu na przygotowanie i zjedzenie lunchu. Dlatego w torebce nosi małą przekąskę, która pozwoli zaspokoić pierwszy głód i uniknąć odstraszającego burczenia. Nie ważne czy to batonik musli, ziarna słonecznika, czy świeże warzywa. Butelka wody lub soku, oczywiście też jest konieczna.
Wygodne buty
Najwygodniejsze baleriny albo sandały są ukojeniem dla stóp po całodniowym korpo-biegu w szpilkach. Przynoszą ulgę i dają odpocząć. Wygodne buty po prostu muszą zmieścić się w damskiej torebce, a wraz z nimi dodatkowa para rajstop, no i może jeszcze tylko... sukienka na przebranie?
Gdyby to mężczyzna nosił torebkę, zapewne znalazłaby się w niej wiertarka, scyzoryk i wejściówka na siłownie. Ale, że ten dodatek jest domeną kobiet, to można w niej znaleźć prawie wszystko. Oczywiście tylko to, co niezbędne! Mimo, że jak twierdzi zgodnie płeć przeciwna, zazwyczaj można zobaczyć w niej tylko... bałagan.
W ramach kampanii Kampania „Kobiecość niejedno ma imię” rusza konkurs „Pokaż Kotku, co masz w środku.” Co zrobić, żeby wziąć w nim udział? Wystarczy otworzyć torebkę, zrobić jej zdjęcie i wypełnić formularz na www.kobiecosc.info/konkurs. Do wygrania skórzana torebka i kosmetyczki marki BATYCKI.
Więcej szczegółów na: www.kobiecosc.info


Kampania kobiecość niejedno ma imię ma zachęcić kobiety do prowadzenia otwartego dialogu o własnej intymności. Jak wynika z badań Polki wstydzą się o niej mówić i nie umieją nazywać swoich stref intymnych. Prowadząc dyskusję na tzw. tematy tabu spuszczają głowę i czerwienią się. Wszystko przyczynia się do zaniedbań w dziedzinie zdrowia intymnego.

/źródło - Cloud9/