O co można zapytać wróżkę? Drukuj Email
Wpisany przez W.P.   
środa, 18 maja 2016 07:51

O co można zapytać wróżkę?

Wielu z nas korzystało bądź zastanawia się nad skorzystaniem z porad wróżki. Często wahamy się, czy można zapytać wróżkę o wszystkie nurtujące nas pytania, czy może jednak są tematy, których lepiej nie poruszać.

 

Czy ludzie korzystają z porad wróżek?

Wbrew pozorom bardzo wielu ludzi korzysta z porad wróżek. Często nikomu o tym nie mówią. Kobiety częściej szukają odpowiedzi w tego typu rozwiązaniach, mężczyznom korzystanie z takich porad kojarzy się z wizytą u terapeuty czy psychologa. Dla płci brzydszej wizyta u doradcy duchowego stanowi przyznanie się do swojej słabości, do faktu, że z czymś sobie nie radzi, nie tylko przed sobą, ale również przed całkiem obcą kobietą. Mimo to mężczyźni również szukają odpowiedzi na swoje pytania w kartach. 

Karty powiedzą wszystko

Każdy z nas chciałby wiedzieć, co spotka nas w przyszłości, sprawdzić, czy dokonamy właściwego wyboru. Wszyscy mają nadzieję, że będą to same pozytywne wiadomości. Nie zawsze jednak jest tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Zanim zatem podejmiemy decyzję o tym, aby ktoś postawił nam tarota, warto wiedzieć, że te karty są czasami szczere "do bólu".

Zadaniem wróżki jest przekazanie każdej wiadomości w sposób bardzo delikatny, gdyż klient mógłby się załamać, słysząc nieprzyjemne wiadomości. Jest to zadanie bardzo trudne. 
Niektóre marzenia po prostu nie mogą się ziścić, zrealizować. Wróżce natomiast nie wolno skłamać, gdyż będzie to oszustwo.

O co można zapytać doradcę duchowego?

Warto pamiętać, że można pytać o wszystko, co dotyczy nas samych i naszego życia. Najczęściej pojawiającymi się pytaniami są sprawy sercowe czy też zawodowe. Zdarza się również tak, że pytania zadawane przez klientów są bardzo poważne bądź bardzo błahe. Wróżka jednak musi podchodzić poważnie do każdego problemu, gdyż dla osoby pytającej zawsze jest to bardzo ważna sprawa. 
W tym celu warto skorzystać z porad profesjonalisty, jak np. twojaprzyszlosc.com.pl.

Jakie pytania są najlepsze?

Ci z nas, którzy odwiedzali już wróżki, wiedzą, że bardzo dobrze jest zadawać konkretne i sprecyzowane pytania. Nowe osoby często pytają: "Jaka czeka mnie przyszłość?" - jest to pytanie zbyt rozległe, na które nie ma szczegółowej odpowiedzi. Wynikiem będzie wiele ogólników, które mogą jedynie niepotrzebnie namieszać w głowie.

Dobrym rozwiązaniem jest wcześniejsze przygotowanie się do wizyty. Przykładowo, jeśli interesuje nas nasze przyszłe życie zawodowe, warto zapytać: "Czy znajdę inną pracę?", "Czy dostanę awans?". Na pytania sformowane w ten sposób tarot na pewno odpowie nam tak, aby była to dla nas jasna i przejrzysta wiadomość. 

Najczęstszymi pytaniami, na które klienci chcą uzyskać odpowiedź, są te dotyczące uczuć. Podobnie jak we wcześniejszym przykładzie, dobrze zadane pytanie da nam dobrą odpowiedź. Warto zapytać: "Kiedy poznam mężczyznę/kobietę swojego życia?", "Gdzie się poznamy?" itp.

O co nie pytać wróżki?

Jest to również bardzo ważna kwestia. Nie powinno się pytać o śmierć (ani swoją, ani swoich bliskich), jak również o inne osoby, gdyż wtedy wkraczamy dość głęboko w ich prywatność. Często ludzie, których związek rozpadł się przez osobę trzecią, przychodzą do doradcy duchowego i pytają o to, jak układa się byłemu partnerowi w nowym związku. Na takie pytania wróżka nie powinna odpowiedzieć. Jest to życie prywatne innych ludzi, a zatem również nie nasza sprawa. 

Przy korzystaniu z usług wróżki nie warto oczekiwać, że rozwiąże ona za nas wszystkie problemy. Wróżka jest doradcą, a co za tym idzie - może jedynie podpowiedzieć, w jaki sposób rozwiązać swoje trudności, czy też potwierdzi podejrzenia. Trzeba jednak pamiętać, że decyzja należy do nas samych i nikt jej za nas nie podejmie. 

Jeżeli chcemy poradzić się profesjonalisty, który nie zbagatelizuje naszych spraw, warto skorzystać ze strony twojaprzyszlosc.com.pl, gdzie otrzymamy więcej szczegółów. 

Należy także pamiętać, że przyszłość tym różni się od przeszłości, że można ją zmienić. 

Poprawiony: środa, 18 maja 2016 07:56