Daniel QCZAJ – Zawsze będę wspierał moją mamę! PDF
Wpisany przez s.z.   
sobota, 25 maja 2024 14:04

Daniel QCZAJ – Zawsze będę wspierał moją mamę!

Daniel Józek QCZAJ, trener motywator, influencer i ulubieniec kobiet nie miał łatwego życia i od wcześniej młodości musiał o siebie walczyć. W wywiadach przyznał się do traum z dzieciństwa, kilka lat temu dokonał coming out’u. Mimo przeszkód, potrafił zbudować życie w którym wspiera innych i daje siłę do walki. Cały czas towarzyszyła mu mama, która jest najważniejszą kobietą w jego życiu. Oto co mówi QCZAJ o relacji matka-syn z okazji zbliżającego się Dnia Matki.


 

Matka jest najważniejszą osobą w życiu każdego dziecka. Później, gdy jesteśmy dorośli, więzi naturalnie się rozluźniają, jednak zdrowa relacja pozwala na to, aby w późniejszym życiu rodzice nadal byli obecni na zasadach odpowiadających obu stronom.

- Wszyscy, którzy mnie obserwują lub śledzą gdzieś w mediach moje wypowiedzi wiedzą, co przeżyłem w dzieciństwie, z czym musiałem się mierzyć, nie tylko ja, ale także moja rodzina. Wiedzą także, że jeśli chodzi o rodziców, to mogę liczyć jedynie na mamę. Niesamowite jest, że matka, która kocha swoje dziecko bezwarunkowo, może tak bardzo chcieć jego szczęścia, nie ważne co stanie się w życiu tego dziecka. Tak jest w moim przypadku. Uzależnienia, przyznanie się do bycia gejem, które pociągnęły za sobą hejt, problemy w młodości, depresja. To wszystko co mogło mnie złamać, reakcje ludzi, tych najbliższych ale i obcych – nie złamało mnie, bo była przy mnie moja mama – mówi QCZAJ.

Pomoc kobietom

QCZAJ przyznaje, że udało mu się zbudować życie o jakim nawet nie marzył. Rzesza fanów, którzy z nim ćwiczą, są obecni na obozach, ale przede wszystkim są z nim i go akceptują takim jakim jest.

- Ja chciałem pomagać innym, zwłaszcza kobietom, bo uważam, że one za mało same o siebie walczą, nawet teraz, kiedy więcej mówi się o roli kobiet innej niż te tradycyjne, psychicznie jest ciężko. Skąd to wiem? Bo widziałem moją mamę. Widziałem całe jej życie, widziałem gdy cierpiała. Ale widziałem też, jak dla mnie próbowała znaleźć informacje o homoseksualizmie, już wiele lat temu, aby po prostu zrozumieć. Nigdy mnie nie potępiła, a zawsze wspierała. Ja chcę dawać takie wsparcie wszystkim kobietom. Chcę je rozweselać, ale też realnie pomagać wstać z kanapy i wziąć się za siebie, nauczyć, jak się ukochoć! – tłumaczy Daniel Józek QCZAJ.


Trener wspomina także, jak trudne momenty wzmacniają więzi.

- Dwa lat temu moja mama zachorowała na raka, nie będę oszukiwać, jest to cholernie trudne, gdy wiesz, że najbliższa ci osoba może odejść za wcześnie. Na szczęście chorobę udało się pokonać. W naszym życiu jest wiele momentów, które mogą nas złamać jak zapałkę, wiem o tym. Czasami musimy mieć ten jeden promyk nadziei, który nas zatrzyma po właściwej stronie. Dla mnie to jest moja mama – Moja mamusia jest najukochańszą osobą! – dla niej zostałem ambasadorem jej ulubionej stacji Romance TV, dla niej rozwijam się, i chcę jej dawać powody do dumy, gdy gram na deskach teatru. Moja mama na to zasługuje! – mówi QCZAJ.

- Z okazji Dnia Matki życzę wszystkim kobietom, które już pełnią tę rolę, wiele siły, bo niewyobrażalne jest ile jej potrzebujecie, aby wychować człowieka i aby on właśnie „wyszedł na ludzi”. Zasługujecie na świat u waszych stóp! Ukochuje z całego serca! – dodaje trener.
Stacja Romance TV, której Ambasadorem jest Daniel Józek QCZAJ zaprasza wszystkie mamy i nie tylko, na specjalny program z okazji Dnia Matki. 26 maja o godz. 20:00 pokaże kultową komedię „Gang mam”, zaś o 21:55 jej kontynuację, „Gang mam: Matka chrzestna”.

/źródło - /

Poprawiony: sobota, 25 maja 2024 14:17