Ajvar Podravka – pierwszy na rynku w wygodnej butelce squeeze
Wpisany przez S.Z.   
poniedziałek, 06 lutego 2023 17:44

Ajvar Podravka – pierwszy na rynku w wygodnej butelce squeeze

Z myślą o konsumentach marka Podravka nieustannie szuka rozwiązań, aby zapewnić im pełną przyjemność i wygodę podczas gotowania. Dlatego od teraz, dobrze znany Ajvar Podravka dostępny jest także w nowym opakowaniu w postaci wygodnej butelki squeeze. Jest to pierwsze tego rodzaju rozwiązanie dla Ajvaru dostępne na rynku i niesie ze sobą wiele korzyści.

Innowacja na rynku

Na rynku od lat jest dostępny Ajvar Podravka w szklanych słoiczkach. Teraz konsumenci odnajdą swój ulubiony produkt także w wygodnej butelce do wyciskania – Ajvar Squeeze Podravka jest już dostępny w sprzedaży. Dzięki wyrazistym kolorom opakowania, produkt z łatwością można odnaleźć na sklepowej półce – w czerwonej butelce smak ostry, zaś w zielonej łagodny. Nowoczesna technologia, a także bogata wiedza i długoletnie doświadczenie, pozwoliły umieścić pastę warzywną bez dodatku żadnych konserwantów w ergonomicznej butelce. Nowe opakowanie stworzono według koncepcji „top-down”, polegającej na stawianiu butelki na nakrętce. Takie rozwiązanie sprawia, że produkt jest bardziej wydajny i można cieszyć się pyszną pastą, aż do ostatniej kropli. Wygodę podczas używania zapewni korek „niekapek”, dzięki któremu produkt nie będzie się rozpryskiwał. Dodatkowo, w trosce o środowisko producent gwarantuje, że butelka jest ekologiczna i nadaje się do recyklingu.

Unikalny smak

Podravka zaprasza do kulinarnej podróży z Ajvarem, gwarantując w 100% oryginalny chorwacki smak. Pyszna pasta warzywna powstała w oparciu o naturalne składniki. Jedno opakowanie powstaje z 500 g świeżych, najwyższej jakości papryk i bakłażanów, dojrzewających w śródziemnomorskim słońcu. Dzięki wyjątkowej odmianie papryki Slavonka/Podravka, Ajvar Podravka jest pełen unikalnego, oryginalnego smaku. Dzięki dwóm propozycjom smakowym każdy znajdzie idealny wariant dla siebie, niezależnie od tego czy preferuje łagodne, czy pikantne nuty. Zarówno Ajvar łagodny, jak i ostry można stosować jako dodatek do pieczonych mięs, kiełbas i potraw z grilla. Doskonale nadaje się także jako dodatek do sosów, gulaszów, krakersów, na kanapkę, tosty, pizzę i zapiekanki. Wstrząśnij butelkę, wyciśnij i ciesz się w 100% oryginalnym chorwackim smakiem Ajvaru Podravka! Produkt jest odpowiedni dla wegan.

Więcej informacji na temat produktów Podravka oraz inspiracje kulinarne marki znajdziesz na stronie https://www.podravka.pl  oraz na kanale YouTube Podravka Polska.

/źródło -  /

Poprawiony: poniedziałek, 06 lutego 2023 17:59